Krapkowice – MAKAMA

Misjonarze z Dywanowa in Kwidzyn

makamaO KSIĘGARNI

Księgarnia Internetowa Makama prezentuje książki i artykuły, kóre można zamówić wysyłkowo – zapewniamy szybką dostawę 24 godziny do 3 dni. Polecamy też odbiór w księgarni stacjonarnej w Krapkowicach, bez kosztów przesyłki, z rabatem na wszystkie książki.

Na stronie internetowej mamy szeroki wybór literatury z wszystkich dziedzin, popularne wydawnictwa. Codziennie nowości i bestsellery. Oferujemy także nowe media, audiobooki i e-booki. Ponadto mamy coraz szerszy asortyment z pokrewnych dziedzin takich jak film, muzyka, gry planszowe, zabawki edukacyjne, gadżety na prezenty.

Uwaga! Tytuły oferowane na stronie intenretowej nie stanowią zawartości półek księgarni stacjonarnej – na stronie www jest ich wielokrotnie więcej! Zamawiając tytuł w internecie do dobioru w księgarni, należy poczekać na e-mail o treści: „zamówienie numer mk….. oczekuje na odbiór w księgarni”.

Księgarnia Makama mieści się na krapkowickim rynku, na Opolszczyźnie. Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 9.00-17.00 sobota 9.00-13.00

Od lat 60-tych XX wieku księgarnię w tym miejscu prowadziła nasza rodzina. W 1990 roku firma została sprywatyzowana. Obecnie prowadzimy ją wraz z zespołem doświadczonych pracownic.
W stacjonarnej księgarni Makama w Krapkowicach oferujemy Państwu szeroki wybór książek z różnych dziedzin, od podręczników i książek dla dzieci począwszy, na tematyce regionalnej i wydawnictwach niszowych skończywszy.
Mamy również obszerne działy pokrewne, takie jak: mapy, kalendarze, karty pocztowe, gry planszowe, pomoce szkolne i artykuły papiernicze. Można u nas wybrać ciekawy prezent np. spośród filmów, puzzli, zabawek edukacyjnych lub śmiesznych gadżetów.

Jesteśmy na Facebook i Google+

Służymy kontaktem drogą mailową: ksiegarnia@makama.osdw.pl lub makama@makama.pl

telefonicznie:  77 466 14 69
GG: 3674088

Życzymy udanych zakupów.
Iwona Witkiewicz-Geisler i Jerzy Geisler

 

http://www.makama.eu

Dodaj komentarz